Pest Repelling Aid Ultrasonik Haşere Kovucu

Pest Repelling Aid Ultrasonik Haşere Kovucu

Ürün Kodu
1823
41.90 TL
Üzgünüz, bu ürün stoklarımızda kalmadı.

Pest Repeller Nedir?

Pest Repelling Aid Ultrasonik Haşere Kovucu çok süren bir araştırma süreci sonrasında imal edilen, zararı dokunan böcek ve kemirgen hayvanları yaydığı ultrasonik ses dalgaları ile rahatsız ederek kaçmalarını sağlayan bir cihazdır. Bu kovucu yaydığı yüksek ultrasonik dalgaları sadece hedef canlının duyabileceği biçimde tasarlanmıştır. İnsanlar ve evcil hayvanlara bir zararı yoktur tamamen çevre dostudur. 

Etki Alanı

Ürünün yaymış olduğu ses dalgasının etki alanı 50-80 metre karedir. Eğer bu alan içerisinde fare, hamam böceği, pire, kene, karınca ve çekirge var ise duyacakları ses dalgaları sonucu ortamı terk edeceklerdir.

Kullanım Şekli

Haşere ve kemirgen kovucu elektronik bir cihazdır. Seneler boyunca kullanabileceğiniz mekanizmaya sahiptir. 220 V prizde 24 saat boyunca takılı kalabilir. Etkisini 4-8 hafta gibi bir sürede gösterebilecek olan  kovucu kullanıldığı ortamdaki haşere ve kemirgenleri rahatsız ederek kaçmalarını sağlar.Amerika, Kanada ve İngiltere gibi büyük ülkelerde çok sayıda kullanılmaktadır. 

Kullanım Alanları

Pest Repeller belirtilen haşere ve kemirgenler için kullanılabilir. Ev, iş yeri, otel, restoran, hastane gibi bir çok yerlerde kullanılabilir. Zamanınızı geçirdiğiniz ortamdaki istenmeyen canlılardan kurtulmak için daha fazla beklemeden bu kovuculardan satın almalısınız.