Pratik Mısır Ayıklama Aleti

Pratik Mısır Ayıklama Aleti

Ürün Kodu
1845
19.90 TL
12.90 TL
Üzgünüz, bu ürün stoklarımızda kalmadı.

Hanımların salata için kullandıkları hazır mısır konserveleri sizin için maliyetli olabilir. Hemde içersisinde ne olduğu bilemediğiniz için sağlığınızı tehdit edebilir. Artık konserve mısır almanıza gerekyok. Kendi mısırlarınızı kendini ayıklayabilirsiniz.

İsterseniz mısırlarınızı ayıklayıp dondurucunuzda saklayabilir ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Mısırları ayıklamak Pratik Mısır Ayıklama Aleti sayesinde hem çok hızlı hemde zahmetsiz. Kendiniz görerek ayıkladığınız için içiniz rahat olacak. Salatarınızda, pizzalarınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz mısır tanalerinizi kendiniz hazırlayın.

Kullanımı için yapmanız gereken tek şey Mısır Ayıklama Aletiniz mısırın uç kısmından başlayarak mısırın sonuna kadar sürüklemek mısırın nasıl tane tane ayrıldığını göreceksiniz. Ayıklanan mısırlar özel haznesinde toplanır. Arka kısmında bulunan delik sayesinde içerisini boşalarak işleme devam edebilirsiniz. Temizliği çok kolaydır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Haznesi ve bıçaklı bölümü ayrılabilir böylece temizlemesi oldukça kolaydır.