Teslimat, İade ve İptal Şartları

Siparişinizi verdikten sonraki 3 iş günü içinde ürün elinize ulaşır. Ürünü sizi ulaştırma işlemi Onnline Reklam İnternet Teknolojileri Bilişim Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.‘nin anlaştığı kargo şirketiyle ya da Onnline Reklam İnternet Teknolojileri Bilişim Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti’nin kendi bünyesindeki lojistik ağıyla gerçekleşebilir. 3 iş günü içinde elinize ulaşmayan siparişleriniz için info@tahtakale.com adresine mail atabilir, sitemizdeki Müşteri Hizmetleri telefonlarından (0212 217 57 00 - 0212 217 58 00) müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilir ve gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Sistemsel hatalardan dolayı sonlanan fakat gönderimi mümkün olmayan ürünler için Tahtakale.com sizi arayıp durumu bildirecek ve tahsil edilmişse ödediğiniz miktar tarafınıza iade edilecektir.

Sistem elimizde olmayan ve gönderilmesi mümkün olmayan ürünlerin bilgisini tarafınıza gösterme yetisine sahiptir.

Ürünler teslim alınmadan önce teslimat görevlisinin yanında açıp kontrol edilmeli, üründe herhangi bir hasar olması durumunda tutanak tutturulmalıdır. Tutanak tuturulmadan teslim alınan ürünün hasarlı çıkması durumunda iade alınması mümkün olmamaktadır.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün iade edilirken iade nedenini bildiren iade formu ya da dilekçesi ve ürünün faturası mutlaka gönderilmelidir. Ayıplı ürün iadesinde iade
gönderi bedelini firmamız ödeyecektir. Ürünün yanlış alınması, beğenilmemesi ya da sebepsiz iade gibi durumlarda ürünün kargo ücretini alıcı öder.

Ürünlerde herhangi bir deformasyon olmaması durumunda teslim alındıktan sonra 7 gün içerisinde iade edebilir paranızı geri alabilirsiniz.
Ürün bedelinin iadesi ürün firmamıza ulaştıktan sonra kargo bedeli kesintisi yapılarak 2 (İki) iş günü içerisinde yapılır.

Satın alınan ürün(ler)in kargo ücreti ürünü satın alan Kişi/Kurumca ödenmektedir.

Siparişler eğer kargoya verilmemiş ise 0212 217 57 00 - 0212 217 58 00 telefon numaraları aranarak sipariş iptal edilebilir.

Siteden alışveriş yapan kişi/kurum bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.