Tütsü Çeşitleri 12li Paket

Tütsü Çeşitleri 12li Paket

Ürün Kodu
1020
34.00 TL
24.00 TL
Üzgünüz, bu ürün stoklarımızda kalmadı.

1. Paket:
Dash ve Meditasyon kokularını içermektedir.

2. Paket:
Fragance ve Sandal kokularını içermektedir.

3. Paket:
Rain Forest ve Amber & Sandal kokularını içermektedir.

Tütsüler dini anma günlerinde hoş koku yaymak, büyü ve ilaç yapma maksatı ile yakılan egzotik koku çubuklarıdır. Eski zamanlarda tütsü çubukları sara ve sinir hastalıkları tedavisi için yakılırdı. Bu tütsüler yılan derisi ile hayvan kemiklerinin yakılması ve kurutulmuş ot ve ağaç kabukları ile yapılırdı. Çok mistik bir koku yayan bu tütsüler rahatlık yayar ve günün yorgunluğunu alır.

- 30 adet tütsü kokusu bulunmaktadır,
- 12’li Tütsü Paketi halinde satılır, 1 paket içerisinde 20 adet tütsü çubuğu bulunmaktadır,
- 1 kokudan 10 adet almak isterseniz sipariş verirken lütfen belirtiniz,

Tütsü Çeşitleri

Amber: Rahatlatıcı ve sakinleştirici bir etkisi olan kasalot balinasından çıkarılan kokulu madde aromasından yapılır. Hipnoz gibi telkinle sağlanan uyku durumlarında kullanılır.

Amber ve Sandal: Amber ve sandal ağaçlarının muhteşem kokularının birleşiminden oluşur. Sıkıntı ve stres atar rahatlık verir. Başarı simgesi anlamına gelmektedir. Hayal yaratma yetisini ve dikkat toplaşımını arttırır.

Manolya: Manolya aromasından yapılır. Ferah duruma gelmeyi sağlar. Anlayış simgesi anlamına gelmektedir. Ahenk, sevinç ve ongunluk getirir.

Chandan ve Sandal: Zeka geliştirme, beyni rahatlatıp dikkatli düşünmeyi sağlar. Ders çalışan insanların konsantre olmalarında rol oynar.Psikolojik tedavilerde tercih edilir. Güç ve güven simgesi anlamına gelmektedir.

Rain Forest: Yağmur ormanının eşsiz kokusu ile yapılır. Hoş kokusu ile doğa ferahlığını ve sakinliğini yayar. Haberleşmeyi arttırır. Uykusuz olan insanlara iyi gelir.

Gül: Gül çiçeğinin insana rahatlık ve esenlik veren aromasından yapılır. Yakarışlarda kullanılabilir ve inanma duygusunu arttırır. Aşk simgesi anlamına gelmektedir.

Portakal ve Vanilya: Muhteşem portakal çiçeklerinin ve vanilya kokusu beden ve zihnin yorgunluğunu alır, sinir ve strese iyi gelir.  Zihni denetleme teknikleri ve jimnastiklerde kullanılır. Kulak, burun ve boğaz yollarını açtığı söylenmiştir.

Yasemin : Esrarengiz, rahatlık veren, sinirleri güçlendiren yasemin çiçekleri ve baharın aromasından yapılmıştır. Temizlenmek ve saflığı temsil eder. Ağrıların hafiflemesini sağlar.

Powers: 7 güçleri temsil eden hafif bir kokudur.

Lavanta: Vücuda ve ruha huzur verir, sıkkınlık ve gerginliği alır. Şuuru arttırır. Gerçekleşmesi beklenen olayları görmede katkı sağlar. Ruhlar ve insanlar arasında aracılık yapan kimseler kullanır.

Tarçın ve Portakal: Eşsiz tarçın ve portakal kokusundan yapılır. Huzur verir, baharın muhteşem kokusunu yaşatır. Düş gücünü geliştirir, kabiliyet geliştirmede yararlıdır. Kan basıncını dengeler.

Darshan: Sinirleri gevşeten ve huzur veren bu eşsiz koku kuvvetli sevgi anlamına gelmektedir.Birlik beraberlik oluşturmayı sağlar. Aile, çift ve arkadaşlar arasındaki kırgınlıkları yok eder bütünlük oluşturur.

Mint: Huzur verici ve dinginlik getiren eşsiz mistik bir kokuya sahip olan nane otundan yapılır. Çoşkuyu yatıştırır. Çeşitli ağrıları hafifletme özelliği vardır. Şifa kokusu anlamına gelmektedir. Nazar değmesi gibi durumları ortamdan yok eder karşıdaki insanın gerçekleri söylemesini sağlar.

Şeftali: Beden ve zihin gücünü arttıran şeftali aromasından yapılmıştır. Kalbin ferahlamasını sağlar. His güçlerinin artması ve ağrıların hafifletmesini sağlar. Şans sembolü anlamına gelmektedir.

Limon: Bedeni güçlendirir. Dayanma gücü verir ve sakinleşmeyi sağlar. Kaygılanmayı kaldırır dingin olmayı ve anlama biçimini kuvvetlendirir. Umut sembolü anlamına gelmektedir.

Çikolata: Sinir ve stresten arındıran çikolata aroması ile yapılmıştır. Uykusuzluk çekenlere iyi gelir. Bilincin gelişmesine yardımcı olur. Sanat simgesi anlamına gelmektedir.

Kivi: Eşsiz bir kokusu olan kivi meyvesinin aromasından yapılmıştır. Stres ve gerginliği alır, olumsuz enerjileri yok eder.

Flowers: Sinirleri gevşeten, esenlik veren hoş kokulu çiçeklerin eşsiz kokusundan yapılır. saflık ve temizliği temsil eder. Aşkını dile getiremeyenlere cesaret verir. Enerjinin artmasını sağlar. Çöküntülere iyi gelir. Sevgi sembolü anlamına gelmektedir.

Meditasyon: Uzak Doğunun eşsiz kokusunun yayılmasını sağlar. Ruhsal bir kokudur, zihni denetleme teknikleri ve yogada kullanıldığında odaklanmayı sağlar. Görülen rüyaların anımsanmasında yardımcı olur.

Feng Shui: Çinlilerin sağlıklı yaşam için yerleşim sanatıdır. 5 element olan toprak, metal, su, ağaç ve ateş simgelerini temsil eden kokudur. Ruz sağlığı bozuk kişilere iyi gelir.

Fragance: Ruhunuzu huzura kavuşturacak bir ortam sağlayan bu koku güneşin sıcaklığını ve gücünü yansıtır. İyiyi, hayatı, cana yakınlığı ifade eder. Ruh sağlığı bozuk ve hiperaktif kişiler için yatıştırıcı özelliktedir. Kabus gören kişilerin kurtulmasını sağlar.Çok satılan yalnız piyasada fazla bulunmayan bir kokudur.

Sai Baba: Sıradan ve rahatlık vericidir. Muhteşem sandal ağacı ve gül kokusu ortama sevinç katacaktır. Dans ederken ve aktif spor yaparken yakıldığında enerji arttırır. İçten bağlılığı, güçlü dostluğu temsil eder. Ebedi aşkın sembolü anlamına gelmektedir.

Firdevs: Sinirleri kuvvetlendiren çiçeklerinden yapılır. Rahatlık verir. Haberleşmeyi kolaylaştırır ve güven verir. Bedenin dayanma gücünü arttırır. Sakin bir akıl isteyenlerin yorgun oldukları durumlarda kullandıkları bir kokudur. Grip, nezle gibi hastalıklara iyi gelir.

Vanilya: Sinirleri gevşeten, rahatlık veren vanilya çiçeğinin esen kokusundan yapılır. Yakıldığı ortamdaki olumsuz enerjileri yok eder. Vücudu gençleştirir.

Dash: Tropik bir bölgede yetişen deniz yosunundan yapılır. Rahatlatan mentollü hafif bir kokusu vardır. Gribal enfeksiyon hastalıklarını atmada iyi gelir.